Asset Publisher Asset Publisher

Konkurs dla szkół KLASA Z DREWNA

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Lasy Państwowe dla szkół  (w rozumieniu art. 3 pkt 1 Ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tj. w: Dz.U. z 2022 r.; poz. 2230)).

Celem konkursu jest propagowanie drewna jako ekologicznego i trwałego surowca, a także zwrócenie uwagi na szczególne znaczenie lasów w naszym środowisku. Zachęcamy szkoły do przedstawienia oryginalnych projektów, które będą promować leśnictwo, edukację przyrodniczą oraz wykorzystanie drewna w różnych aspektach życia szkoły.

Wszystkie uczestniczące szkoły powinny przygotować projekt, który zostanie oceniony przez komisję konkursową. Gdy projekt zyska akceptację, wnioskodawca podpisze umowę z Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych na promocję Lasów Państwowych.

 

Nabór wniosków rusza 10 lipca 2023 roku i potrwa do 10 sierpnia 2023 roku, a lista laureatów zostanie opublikowana do 31 sierpnia 2023 roku.

Regulamin konkursu,formularz złgoszeniowy oraz wzór umowy znajdują się do pobrania w załącznikach poniżej.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz potrzebne dokumenty można znaleźć również na stronie Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych pod linkiem https://www.cilp.lasy.gov.pl/konkurs-klasa-z-drewna.